Mistrovství světa - ženy

Skupina/Fáze
MS žen 2018 - play offZápasy
MS žen 2018 - skupina AZápasyTabulkyStatistiky
MS žen 2018 - skupina BZápasyTabulky
MS žen 2018 - skupina CZápasyTabulky
MS žen 2018 - skupina DZápasyTabulky

Články

Zlaté Češky jedou na MS: Máme nový tým, ale hrozně se těšíme, hlásí Pančáková

středa 08.06.2016, 17:51
Pamatujete na loňské Rosario? Kompletní česká výprava si na sebe famózními výkony upletla bič, protože z mistrovství světa organizace FIRS dovezla tři zlaté medaile ze tří možných. Teď už dozrál čas pro obhajobu. Letošní šampionát hostí od 12. do 25. června italská města Asiago a Roana, už tuto neděli do něj vstoupí naši junioři a ženy. Hokejistky vědí, že letos je čeká o dost těžší úkol a jakýkoli cenný kov by znamenal úspěch.

Pančáková má třetí zlato a cítí perspektivu: Dravé mládí nám svědčí

čtvrtek 02.07.2015, 15:02
Práce je teprve na začátku, ale restart ženského inline hokeje se povedl. Mohlo být letos lepšího důkazu než zlatých medailí z Argentiny? České hokejistky navázaly na sbírku z dřívějších let, mistryněmi světa se staly potřetí v historii. A dosavadní kapitánka Věra Pančáková to tentokrát všechno řídila ze střídačky. I když...

Měly jsme skvělou partu, říká Kateřina Mrázová. Je úžasné být první na světě!

čtvrtek 25.06.2015, 09:05
Získat medaili bylo letos pro ženskou reprezentaci cílem, získat zlato tajným přáním. Ale tohle přání se v Rosariu do puntíku vyplnilo. České hokejistky si v úvodu mistrovství světa ještě potřebovaly sednout, ale s každým utkáním šly nahoru a na konci stála nejkrásnější možná tečka. A za titulem nejlepšího týmu na světě táhla tým kapitánka Kateřina Mrázová. Nejen gólově, ale i morálně.

VIDEO: Dvojité zlato v Rosariu! Takhle slavili junioři a ženy český sen

čtvrtek 18.06.2015, 04:15
Získat pro Českou republiku dva světové tituly v rozmezí hodiny a půl? Tak to se v hokeji asi ještě nikdy nikomu nepovedlo. Inline reprezentace juniorů a žen si v prvním týdnu mistrovství světa organizace FIRS zcela podmanily argentinské Rosario a získaly zlaté medaile. Podívejte se na video sestřih nádherných českých oslav, které nám všem ještě dlouho zůstanou v paměti!

ZLATÉ ROSARIO! Hokejistky přemohly USA a také slaví světový titul

neděle 14.06.2015, 03:16
Jeden velký český SEN! První týden šampionátu organizace FIRS se stal jednoznačnou záležitostí českých reprezentací. Po juniorech vybojovaly zlatou medaili i hokejistky, které ve finále porazily Spojené státy 2:1 a na světový trůn se vrátily po pěti letech. Teď už zbývá poslední střípek – turnaj mužů, který v argentinském Rosariu startuje v úterý!