World Roller Games 2019 - skupina BZápasyTabulkySoupiskaStatistiky
World Roller Games 2019 - skupina CZápasyTabulky

Střelkyně Kateřina Mrázová: Nevnímám, že by na mě byl větší tlak

úterý 01.07.2014, 23:47
O hvězdě prvního zápasu českých žen na MS FIRS v Toulouse nemůže být sebemenších pochyb. Kateřina Mrázová, která hraje lední hokej za mořem, byla u pěti ze šesti vstřelených branek a radovala se z hattricku. Stejně jako hlavní trenér národního výběru Milan Žurek tak nakonec mohla být spokojená, byť Češky musely duel otáčet a zejména v prvním poločase bylo na výkonu týmu hodně chybiček. Na úvod turnaje se počítají hlavně dva body!

Češky v poslední desetiminutovce otočily zápas s Kolumbií

úterý 01.07.2014, 21:37
Češky ve svém úvodním zápase mistrovství světa přehrály Kolumbii 6:3. Zápas nabídl zajímavou podívanou s dramatickým průběhem. Ještě jedenáct minut před koncem svěřenkyně trenéra Milana Žurka prohrávaly, nakonec se však vybičovaly k parádnímu výkonu v posledních minutách a otočily utkání. Na výhře má lví podíl Kateřina Mrázová, která zaznamenala pět bodů za hattrick a dvě brankové asistence.

Cíle ženského výběru? Získat medaili, soudí trenérský štáb

pondělí 30.06.2014, 17:56
První týden světového šampionátu FIRS v Toulouse budou o cenné kovy bojovat vedle juniorů také české ženy. Poslední dva roky tým za moře neposílaly, teď jsou ale zase zpátky. Jejich cílem bude přejít čtvrtfinále – a pak sáhnout po některé z medailí. Hlavní trenér týmu Milan Žurek a jeho hrající asistentka Věra Pančáková, která nechyběla u úspěchů z let minulých, ovšem vědí, že otazníků před samotnými zápasy ještě zbývá celá řada.

Nominace výběrů juniorů a žen na MS FIRS v Toulouse

úterý 24.06.2014, 12:50
Už v pondělí 30. června startuje ve francouzském Toulouse mistrovství světa v inline hokeji organizace FIRS! Česká republika tentokrát vysílá do akce tři týmy, první týden šampionátu budou o cenné kovy bojovat reprezentace juniorů a žen. Tady je jejich podoba.