Stilmat extraliga inline hokeje 2024 – Východ Zápasy Týmové Hráčské Tabulky
Stilmat Extraliga inline hokeje 2024 – Západ Zápasy Týmové Hráčské Tabulky

Porážka Rats, zlínští Devils si vylepšili statistiky

pondělí 22.05.2023, 18:55
Šesti zápasy v rámci třetího kola pokračovala v sobotu Stilmat extraliga. Prague Rats podlehli v duelu dvou týmů z hlavního města Roller Stormu, přesto udrželi první místo tabulky skupiny Západ. Na Moravě uštědřil debakl Zlín Uherskému Brodu, pod nějž se podepsali všichni hráči v poli, kteří ze Devils nastoupili. V Přerově se dvakrát prodlužovalo: první nadstavbu obhájce titulu zvládl, druhou už ne.

sobota 20.05.2023, 20:55
Stilmat extraliga má za sebou třetí hrací den, ve kterém HC Night Birds Přerov ve skupině východ odehrál dva zápasy. Jak zápasy zvládl omlazený kádr Přerova hodnotil zkušený útočník Pavel Hanák.

V Přerově se znovu prodlužovalo, druhý bod berou Boskovice

sobota 20.05.2023, 16:32
Gólově bohatý zápas, nerozhodné skóre 6:6 a opět rozhodující trefa v prodloužení. Inline hokejisté Přerova ve druhém domácím zápase třetího kola Stilmat extraligy prohráli s Boskovicemi 6:7 po prodloužení. Hosté ve druhém poločase otočili skóre, Night Birds museli dotahovat. Vítězný gól zaznamenal ve 42. minutě Jonáš Novotný.

Hradec bere i druhou výhru, proti Cvočkařům rozhodl kapitán Půlpán

sobota 20.05.2023, 14:36
Hradečtí hráči berou i ve druhém dnešním zápase výhru. Hořovice porazili 8:6 díky obratu ve druhém poločase a hned čtyřem brankám Aleše Půlpána. Kapitán domácího celku vstřelil jak vítězný gól, tak i branku do odkryté branky Hořovic.

Zlínští Devils si připsali další skalp, bezbodoví Kanci stále hledají formu

sobota 20.05.2023, 13:50
I po čtvrtém utkání zůstávají zlínští Devils stále bez porážky. Další významný skalp si připsali proti mančaftu z Uherského Brodu, který naprosto rozdrtili rozdílem čtrnácti branek. Významným podílem se na výhře podepsal forward hostů Lukáš Chludil, který zaznamenal rovnou jedenáct bodů.